Premii pentru Judecători

Postolache Mircea / Bucureşti

Premiu:

Saptămâna 1: 2018.10.10 - 2018.10.16

Galatanu Adrian / Iași

Postolachi Dumitru / Brașov

Liviu Pop / Cluj Napoca

Airinei Iuliana / Brăila

Sin Elena / Buzău

Premiu:

Saptămâna 2: 17.10.2018 - 23.10.2018

Radu Mihaela / Pitești

Dragan Aurel / Pitești

Rosoga Maria / Timișoara

Predescu Luana / Timișoara

Daniel Ion / Ploiești

Premiu:

Saptămâna 3: 14.10.2018 - 30.10.2018

Premiul își așteaptă câștigătorul

Dobre Elena / Pitești

Premiul își așteaptă câștigătorul

Tache Stefan / București

Durac Mihaela / Slobozia

Premiu:

Saptămâna 4: 31.10.2018 - 06.11.2018

Oana Dragomir / Ploiești

Mehedintu Dorin / Giurgiu

Drugan Constantin / Halchiu, Brașov

Drugan Maria / Halchiu, Brașov

Vintilescu Nicoleta / Pitești

Premiu:

Saptămâna 5: 07.11.2018 - 13.11.2018

Ungureanu Amalia Andreea / București

Filigeanu Marius Daniel / Drobeta

Filigeanu Violeta / Drobeta

Sima Alexandru / Ploiești

Barcer Mihaela / com. Sarichioi

Premiu:

Saptămâna 6: 14.11.2018 - 20.11.2018

Manea Miruna Mihaela / Iaşi

Claudia Hallas / Arad

Oanta Dan / Bucureşti

Premiul își așteaptă câștigătorul

Tudose Andrei / Ploieşti

Premiu:

Saptămâna 7: 21.11.2018 - 27.11.2018

Mehedintu Alina / Giurgiu

Adrian Ulian / Bucureşti

Cornelia Becheru / Târgu Jiu

Giorgiana Croitoru / Brașov

Airinei Dumitru / Brăila

Premiu:

Saptămâna 8: 28.11.2018 - 04.12.2018

Ovidiu Rosca / Timişoara

Ilie Glik / Timişoara

Eduard Marian / Bucureşti

Zoica Filigeanu / Drobeta

Ungureanu Marian / Bucureşti

Premiu:

Saptămâna 9: 05.12.2018 - 11.12.2018

Carina Toma / Bucureşti

Gheorghisan Ioana / Bucureşti

Soptecea Elena / Constanţa

Popa Ioana Lucia / Drobeta

Premiul își așteaptă câștigătorul

Premiu:

Saptămâna 10: 12.12.2018 - 18.12.2018

Ivan Ciprian / Seica Mică

Voicila Loredana / Bucureşti

Domuta Gheorghe / Zalău

Popescu Madalin / Ploiesti

Stoica Ionela / Bucureşti

Premiu:

Saptămâna 11: 19.12.2018 - 25.12.2018

Hodrogea Dan / Bucureşti

Nadia Mitrica / Bucureşti

Flori Dante / Hunedoara

Bratu Florentina / Unirea

Diana Dumitrache / Bucureşti

Premiu:

Saptămâna 12: 26.12.2018 - 01.01.2019

Pipelca Iliuta / Timiş

Cocos Gheorghe / Constanţa

Buz Ana / Oradea

Florea Maria / Bucureşti

Ranescu Roxana / Lugoj

Premiu:

26.09.2018 - BEST MARKETING organizat de revista BIZ, la Cluj-Napoca

Preda Stefan Alexandra / Cluj

Premiu:

Haitonic Liana / Cluj

Capusan Ruxandra / Cluj

Corina Adriana Ureche / Florești, Cluj

Necula Silviu / Călărași

Premiu:

05.10.2019 - WEBSTOCK, organizat de Evensys, la București

Nicolae Cristina / București

Canura Alina-Maria / București

Premiul își așteaptă câștigătorul

Premiul își așteaptă câștigătorul

Premiul își așteaptă câștigătorul

Premiu:

12.10.2018 - DIGITALIUM, organizat de Brand Minds, la București

Radu Alexandroaia / București

Tanasescu Adriana / București

Cristina Eros / com. Santamaria Orlea

Premiu:

13 - 14.10.2018 - Bucharest Marathon

Demeter Sandu / Târgu Mureș

Sin Elisabeta / com. Florica, Buzău

Apetrei Maria Alexandra / Iași

Lupu Oana / Iași

Alina Potocean / Timișoara

Premiu:

19.10.2019 - BIZ PR București

Florentina Crusitu / București

Premiu:

Miruna Antohi / Bucuresti

Mihaela Radu / Pitești

Daniel Ion / Ploiești

Stefan Tache / București

Sima Alexandru / Ploiești

Andrei Tudose / Ploiești

Adrian Ulian / București

Premiu:

Matei Marcel Basarab / Craiova

Stefan Eugenia Gabriela / Craiova

Bidireac Cristian / Craiova

Masilite Pantelimon / Craiova

Bujor Cristian / Craiova

Catalin Zamfir / Craiova

Dana Alin / Craiova

Mihai Alexandru / Craiova

Alex / Craiova

Bircu Nicole / Craiova

Ditulan Bianca Stefania / Craiova

Nedutu Andrei / Craiova

Capruciu Alexandru / Craiova

Muga Catalin Ionut Razvan / Craiova

Memedula Izel / Constanta

Cojocaru Marius Valentin / Constanta

Stan Andrei / Constanta

Bobu - Prisaca Elena / Constanta

Lazarescu Maria / Constanta

Soare Costin - Sorin / Constanta

Voicu Toma Alexandru / Constanta

Ion Gabriel Florinel / Constanta

Holban Maria Angelica / Constanta

Ceausescu Octavian / Constanta

Anghel Adrian / Constanta

Staicu Virgil / Constanta

Ploesteanu Alexandru Nicolae / Constanta

Carmen Timotei / Constanta

Negru Stefan Manuel / Constanta

Premiu:

Caseraru Tatiana / Bacău

Istoc Silvia-Brigitta / Bacău

Pascanu Cristina / Bacău

Florean Mihaela / Bacău

Munteanu Madalina / Bacău

Diaconu Luminita / Bacău

David Alexandra / Bacău

Vrabie Constantin / Bacău

Gindu Silviu George / Bacău

Csiszar Melania / Bacău

Surugiu Radu-Mihai / Bacău

Cajan Virgilius-Flaviu / Bacău

Sociu Elena-Roxana / Bacău

Munteanu Mihai / Bacău

Carp Alexandra / Galați

Bratu Gabriela / Galați

Angheluta Madalina / Galați

Petrea Ionut Cristian / Galați

Enache Diana / Galați

Coman Carmen / Galați

Stefanovici Andreea / Galați

Cefalon Rebeca / Galați

Ciocirlan Maria / Galați

Beres Iulian / Galați

Grosu Cristina / Galați

Parteni Elena / Galați

Mircea Pavel / Brăila

Sirbu Andreea / Brăila

Fucigiu Karina-Teona / Brăila

Iacob Elena / Brăila

Dumitru Alin / Brăila

Stati Andrei / Brăila

Georgescu Adina / Brăila

Cotet Alexandra / Brăila

Ghiban Mihaita / Brăila

Robitu Valentin / Brăila

Barda Patricia Nicoleta / Brăila

Pirlog Iulian-Ronaldinho / Brăila

Butea Cristina / Brăila

Surdu Dragos / Brăila

Iulian Dragomirescu / Brăila

Manca Andrei / Tulcea

Dragu Vlad / Tulcea

Iacob Marian / Tulcea

Radu Andreea Camelia / Tulcea

Cristocea Steliana / Tulcea

Mihalcencu Andrei / Tulcea

Baciu Ionel / Tulcea

Bohaciu Cristina Georgiana / Tulcea

Tanasa Adrian Ionut / Tulcea

Lujanschi Mihaela / Tulcea

Panait Iulian-Traian / Tulcea

Ghiusca Razvan / Tulcea

Stefan Claudiu / Tulcea

Craita Cristina / Tulcea

Munteanu Petronela / Iași

Mesteru Bianca / Movileni

Adoroaie Diana / Mogosesti

Fumu Teodora / Iași

Munteanu Georgiana Alexandra / Iași

Chisca Lavinia / Iași

Agafitei Elena / Iași

Hutanu Ionela / Iași

Negru Raluca / Iași

Grigoras Marian / Iași

Rusu / Iași

Jloamia Vasilica / Iași

Roman Mircea Andrei / Iași

Nechitoaie Marina / Iași

Rusu Andrei / Iași

Timosca Leonard / Iași

Cojocaru Adrian / Iași

Avadani Sinziana / Iași

Dinter Darius-Ovidiu / Iași

Archip Alexandru / Iași

Mironescu Adrian / Iași

Disca Paul-Serban / Iași

Eteu Victor / Iași

Bogdan Anca Georgiana / Focșani

Petrea Francesco / Focșani

Avram Nicola / Suraia

Lupu Andrei-Iulian / Focșani

Istrate Diana Cristina / Focșani

Spulker Adrian / Focșani

Ciobotaru Mihai / Focșani

Tilvar Roberto-Daniel / Focșani

Murgu Andrei / Focșani

Apostu Theodor-Ioan / Focșani

Goidea Danut / Focșani

Coba Cristina / Focșani

Cirjan Mara-Victoria / Focșani

Busuioc Robert-Ioan / Focșani

Marcu Alina / Focșani

Premiu: